Fuar Hostesim Blog

Fuar Hostesi Hizmeti

 
Fuar Hostesi Hizmetlerimiz
 
            Firmamız alanında tamamen deneyimli, profesyonel ve prezantabl fuar hostesi seçeneklerini sizler için sunuyor. Yerel ve uluslararası tüm fuarlarda ihtiyacınız olacak tüm Ankara fuar hostesi ve İzmir fuar hostesi seçeneklerini bizimle telefon ya da mail aracılığıyla iletişim kurarak değerlendirebilirsiniz. Fuar hosteslerimiz arasında çevirmenlik ve tercümanlık yapmakta olanlar da vardır. Özellikle uluslararası fuarlarda tanıtımı yapılacak olan hizmet ve ürünlere ek olarak başta İngilizce olmak üzere ihtiyaç duyulan ve talep edilen yabancı dillere hakim hosteslerimiz mevcuttur. Diksiyonu ve yabancı dili düzgün hosteslerimiz ile birlikte fuarlarda göz doldurabilir, marka değerlerinizi yükseltebilir ve çok daha fazla misafire ev sahipliği yaparak başarılarınızı ikiye katlayabilirsiniz.


 
 Fuar Paketlerimiz
 
            Fuar paketlerimizden faydalandığınız takdirde birden fazla hizmetimizi çok daha uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz. Fuarlar için olmazsa olmaz şeklinde lanse edilen ikram seçeneklerinin fuar paketlerini değerlendirerek ve aralarından kendinize özgü bir ihtiyaçlar listesi çıkararak sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizin hizmet kataloglarını inceleyerek şu an aktif olan fuarları ve müsait olan hosteslerimizin tam listesini öğrenebilirsiniz. Firmamız hizmetlerini her zaman için nitelikli ve profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Fuarlarda yerel ve uluslararası ayrımı göz etmeksizin tam donanımlı hizmet vermekteyiz. 5 yıllık deneyimimiz ile başta İstanbul olmak üzere tüm mega kentlerin katılım oranı yüksek fuarlarına geniş hostes ekibimiz ile tam destek veriyoruz. Aynı zamanda İzmir fuar hostesi seçeneklerini değerlendirmek için de bizimle mail ya da telefon vasıtası ile irtibata geçebilirsiniz.
 
 Talep Formumuz
 
            Telefon ve mail gibi iletişim seçeneklerinin yanı sıra sitemizde sizler için özenle hazırladığımız talep formumuz vardır. Bu formu doldurarak tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu bize doğrudan iletebilirsiniz. Formumuzun başlangıç kısmında firmanızın adını yazmanız gerekmektedir. Daha sonra söz konusu hostesleri talep eden firmanın yetkili kişinin ismi ve soy ismi tam olarak yazılmalıdır. Telefon, fax ve e-posta olarak iletişim bilgileri girilmelidir. Formumuzun ikinci kısmında ise işin tanımı kısmı doldurulmalıdır. Daha sonra personelin görevi yazılarak formun son kısmına gelebilirsiniz. Söz konusu hosteslerimiz için işin başlangıç ve bitiş tarihini yazarak formu bize iletebilirsiniz.
 
© 2016 Fuar Hostesim - Fuar Hostesi, Stand Hostesi, Servis Hostesi, Model
info@fuarhostesim.com